Президент України Петро Порошенко 24 – 27 вересня перебуватиме з візитом на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку. 26 вересня Порошенко виступатиме після обідньої перерви.

Президент України Петро Порошенко 24 – 27 вересня перебуватиме з візитом на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку. 26 вересня Порошенко виступатиме після обідньої перерви.

Про це на прес-конференції у Києві розповів постійний представник України в ООН Володимир Єльченко.

На Генасамблеї у президента заплановані виступ та низка двосторонніх зустрічей. Раніше на питання про те, чи зустрінеться Порошенко з Трампом, посол України у США Валерій Чалий відповів: «Поки така зустріч не планується, але так чи інакше звіряння годинників повинне бути…гадаю, повноцінної годинної зустрічі не буде».

Як повідомив Єльченко, у Міністерстві закордонних справ України наразі немає готової відповіді на Доповідь ООН про Іловайськ, адже заклики, визначені в ній, адресовані Міноборони, Генпрокуратурі та СБУ.

Він також зазначив, що у переговорах спецпредставника США з питань України Курта Волкера та помічника президента РФ Владислава Суркова щодо миротворців на Донбасі немає єдності та прогресу.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile