Чинний президент України Петро Порошенко у декларації за 2018 рік вказав 1,55 мільярда гривень доходів. У декларації, яку подав його суперник на президентських виборах, Володимир Зеленський, вказано 8,17 мільйона гривень доходів.

Відповідна інформація міститься у реєстрі електронних декларацій.

Зазначимо, що Володимир Зеленський подав до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію лише за 2017 рік.

У декларації Порошенка найбільшим джерелом доходів вказано дивіденди від трастового фонду  Rothschild Trust Schweiz AG, якому чинний президент передав в управління корпорацію Roshen. Так, дивідендами Порошенко отримав 1,1 мільярда гривень. Ще майже 400 мільйонів гривень Порошенко отримав від інвестиційного фонду «Прайм Ессетс Капітал», а 20 мільйонів гривень — відсотків за депозитом у власному банку «МІБ».

Володимир Зеленський у своїй декларації вказав 1,58 мільйона гривень зарплати, 1,52 мільйона гривень доходу від компанії «Драйв продакшн», 2,4 мільйона гривень від компанії «Кіностолиця», а також 534 тисячі гривень відсотів за депозитом у ПриватБанку.

Окрім цього, кандидати задекларували низку об'єктів нерухомості (15 у Порошенка та 18 у Зеленського), автомобілі, авторські права та інші коштовні предмети.

Нагадаємо, згідно з даними Національного екзит-полу, до другого туру президентських виборів виходять Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Явка на виборах президента по країні 64%: найактивніше голосувала Львівщина.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: