Порошенко закликав чинного главу ОБСЄ Себастіана Курца активізувати консультації щодо розміщення збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко закликав чинного главу ОБСЄ, Федерального міністра Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца активізувати консультації щодо розміщення збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі.

Про це Порошенко заявив під час зустрічі із Курцом у Києві, передає прес-служба президента.

«Глава держави закликав Австрійське головування активізувати консультації у Відні щодо розміщення озброєної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі», – йдеться у повідомленні.

Крім того, Порошенко підкреслив необхідність посилення технічних можливостей місії, що дозволить підвищити безпеку персоналу ОБСЄ, зокрема, через розширення можливостей для проведення віддаленого моніторингу.

Читайте також інтерв'ю Громадського із Генеральним секретарем ОБСЄ Ламбрето Дзаньєром про те, наскільки реалістичними є розмови про озброєну місію ОБСЄ.

Нагадаємо, що 7 червня в зоні конфлікту на Донбасі на Луганському напрямку бойовики посилили обстріли в районі Новотошківського та Жолобка.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: