Президент України Петро Порошенко запропонував Марокко скасувати візи для українців, які планують відвідати країну з туристичною метою.

Президент України Петро Порошенко запропонував Марокко скасувати візи для українців, які планують відвідати країну з туристичною метою.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Порошенко сподівається, що з країною активізується політичний діалог для розвитку вигідного співробітництва.

Також президент з послом Марокко високо оцінили двосторонню співпрацю у гуманітарній сфері.

«Було підкреслено, що українська вища освіта має в Марокко високу репутацію і кількість марокканських студентів, що навчаються в Україні, постійно зростає», — йдеться у повідомленні прес-служби Адміністрації президента за результатами зустрічі Порошенка з послом Марокко.

Королівство Марокко — це держава у північно-західній Африці. Його береги омиваються Середземним морем та водами Атлантичного океану. Марокко межує з Алжиром та Західною Сахарою.

Нагадаємо, що Україна підписала угоду про безвіз з Катаром.

Раніше прикордонники повідомляли, що в червні стрімко зросла кількість українців, які подорожували до країн Євросоюзу за безвізовим режимом.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українці створили додаток, який поміщає логотип України на закордонний паспорт

Зазначимо, що 11 червня 2018 вже рік, як в Україні діє безвізовий режим з Євросоюзом. За цей час 555 тисяч українців скористались можливістюпоїхати до Європи за біометричним паспортом без віз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як скористатися «безвізом» на автівці: інструкція від МВС.

Поділитись: