Президент України Петро Порошенко виступив за будівництво сучасного заводу з виробництва боєприпасів за стандартами НАТО.

Президент України Петро Порошенко виступив за будівництво сучасного заводу з виробництва боєприпасів за стандартами НАТО.

Про це він заявив під час засідання Ради національної безпеки і оборони, передає «Інтерфакс-Україна».

«Хочу навести кілька прикладів прямого використання коштів, які будуть направлятися Міністерством оборони. Позиція перша: мною внесено пропозицію з будівництву заводу з виготовлення боєприпасів з впровадженням сучасних технологій з повною відповідністю стандартам НАТО, що забезпечить взаємну сумісність боєприпасів основних калібрів», — сказав Порошенко на засіданні.

Президент Порошенко повідомив, що Україна та НАТО почали дискусію щодо вступу країни до Альянсу. Водночас, Порошенко зауважив, що Україна поки що не подає заявку на вступ до НАТО

Раніше, 8 червня, Верховна Рада підтримала курс на вступ до НАТО

Нагадаємо, 10 липня у Києві відбулося засідання Північноатлантичної Ради в межах комісії Україна-НАТО за участі генсека Йенса Столтенберга. Президент Порошенко повідомив, що Україна та НАТО почали дискусію щодо вступу країни до Альянсу. Водночас, Порошенко зауважив, що Україна поки що не подає заявку на вступ до НАТО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вірш Шевченка, Росія і вступ до НАТО: головне з виступу Столтенберга в Раді.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: