ENRU

Порошенко запросив журналістів обговорити розслідування вбивства Шеремета

F2f6347036da2c7e1
Порошенко запросив журналістів обговорити розслідування вбивства Шеремета, фото Богдан Кутєпов/hromadske.ua

Президент Петро Порошенко запросив журналістів Громадського, «Української правди» і програми «Схеми» обговорити хід розслідування справи про вбивство Павла Шеремета.

Про це він сказав під час під час прес-конференції, відповідаючи на питання журналіста Громадського Дмитра Гнапа. 

«У мене є інформація, що на міжнародну експертизу відправлялось і відео з камер спостереження. Я запрошую журналістів на зустріч після мого повернення із закордонної поїздки у четвер чи п’ятницю (19 травня). І ми обговоримо всі кроки, які я можу зробити як президент для прискорення ходу розслідування», — сказав він.

Гнап зауважив, що представники ФБР на початку розслідування не були долучені до оперативно-розшукових робіт. Також журналісти нагадали, що Порошенко називав «справою честі» розслідування вбивства Шеремета, однак за 10 місяців результатів розслідування немає. 

Порошенко ж наголосив, що розслідування загибелі Шеремета проводить Національна поліція і відкинув можливість паралельного розслідування. 

Нагадаємо, 10 травня журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Порошенко запевнив, що Устименко буде допитаний у понеділок, 15 травня. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram