УКРАЇНА

Порошенко зустрівся з генсеком ООН та директором МВФ у Давосі

19 січня, 2017 22:10
УКРАЇНА/Порошенко зустрівся з генсеком ООН та директором МВФ у Давосі
Зберегти
Вигляд
lead
На Всесвітньому економічному форумі у швейцарському Давосі президент України Петро Порошенко провів зустрічі з генеральним секретарем ООН Антоніу Гуттерешем та директоркою Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард

На Всесвітньому економічному форумі у швейцарському Давосі президент України Петро Порошенко провів зустрічі з генеральним секретарем ООН Антоніу Гуттерешем та директоркою Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з Давосу.


Президент України Петро Порошенко та генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш у Давосі. president.gov.ua


Президент України Петро Порошенко та директорка-розпорядник МВФ Крістін Лагард у Давосі

На форумі була проведена, зокрема, змістовна зустріч щодо програми Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні та обговорювалось майбутнє головування України в Радбезі ООН.

Як зазначила кореспондентка Громадського Наталія Гуменюк, у Давосі до України була прикута увага, попри те, що Україна не є ключовою темою форуму.

Однак на «Українському сніданку» у Давосі, організованому бізнесменом Пінчуком, про Україну говорили менше. Головною темою розмови була майбутня політика Трампа, його стосунки з президентом РФ Владіміром Путіним, співробітництво США з Росією та вплив цих стосунків на НАТО.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Поміж слів: українське питання в Давосі — репортаж.

Раніше повідомлялося, що на форумі у Давосі Україна спробує залучити інвесторів.

Нагадаємо, головною темою обговорення на «Українському сніданку» в швейцарському Давосі, організованого українським бізнесменом Віктором Пінчуком, стало «майбутнє України в мінливому світі». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Давос-2017: порядок денний і головні учасники Всесвітнього економічного форуму.

 

Пов`язані новини