Політика

Порошенко звільнив депутатку Богомолець з посади своєї радниці

Петро Порошенко
Політика/Порошенко звільнив депутатку Богомолець з посади своєї радниці
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко звільнив з посади своєї позаштатної радниці народну депутатку від партії «Блок Петра Порошенка», голову комітету Ради з питань охорони здоров'я Ольгу Богомолець.

Про це йдеться в указі президента від 19 грудня, оприлюдненому на сайті офіційного інтернет-представництва Порошенка.

«Звільнити Богомолець Ольгу Володимирівну з посади Радника Президента України (поза штатом)», — ідеться в указі.

6 грудня народна депутатка від БПП Ольга Богомолець заявила, що балотуватиметься на посаду президента України у 2019 році.

Депутатка вже не вперше йде у президенти України. Вона висувала свою кандидатуру також у 2014 році. Того ж року вона стала народною депутаткою за списками від «Блоку Петра Порошенка».

Згідно з річною декларацією Богомолець за 2017 рік, вона володіє щонайменше шістьома земельними ділянками, 4 житловими будинками, 8 квартирами, трьома автомобілями та має понад 60 картин.

Депутатка має два бізнеси — «Інститут дерматокосметології доктора Богомолець» та «Інститут теледерматології доктора Богомолець». А на її чоловіка записані Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» та адвокатська фірма.

На початку жовтня Ольга Богомолець як голова комітету Ради з питань охорони здоров'я підтримала поставнову Кабінету міністрів про звільнення виконувачки обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун та заступника міністра Олександра Лінчевського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи є за що звільняти Уляну Супрун?

Пов`язані новини