Політика / Вибори

Депутатка Богомолець заявила про участь у виборах президента-2019

Ольга Богомолець
Політика/Вибори/Депутатка Богомолець заявила про участь у виборах президента-2019
Зберегти
Вигляд
Народна депутатка від БПП Ольга Богомолець заявила, що балотуватиметься на посаду президента України у 2019 році.

«Я заявляю про те, що я іду в президенти. Я не боюся ризику і не боюся брати відповідальність. Я хочу стати для українського народу тим президентом, який гарантує їм справедливість. Президент, який почне з себе, який житиме таким життям, яким живуть звичайні люди. І тоді будуть справедливі податки і справедливі пенсії…», — заявила Богомолець.

Богомолець нині виконує обов’язки позаштатного радника президента з гуманітарних питань, а також очолює парламентський комітет з питань охорони здоров’я.

Депутатка вже не вперше йде у президенти України. Вона висувала свою кандидатуру також у 2014 році. Того ж року вона стала народною депутаткою за списками від «Блоку Петра Порошенка».

Згідно з річною декларацією Богомолець за 2017 рік, вона володіє щонайменше шістьома земельними ділянками, 4 житловими будинками, 8 квартирами, трьома автомобілями та має понад 60 картин.

Депутатка має два бізнеси — «Інститут дерматокосметології доктора Богомолець» та «Інститут теледерматології доктора Богомолець».

А на її чоловіка записані Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» та адвокатська фірма.

5 грудня партія «УКРОП» висунула народного депутата, власника курорту «Буковель» Олександра Шевченка у кандидати в президенти. На початку листопада Соцпартія висунула свого лідера Іллю Киву кандидатом у президенти.

Станом жовтень налічувалося 28 потенційних кандидатів, які мають намір взяти участь у президентських виборах 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Кампанія до виборів президента в Україні розпочнеться 31 грудня. Вибори президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України мають пройти 27 жовтня 2019 року.

Пов`язані новини