Президент Петро Порошенко заявив, що причиною затягування розслідування справ Майдану є неефективна робота начальника управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури Сергія Горбатюка. Про це Порошенко заявив в ефірі телеканалу ICTV. У свою чергу, Горбатюк у коментарі Громадському зазначив, що «говорив про проблеми з розслідуванням справ Майдану упродовж усіх років».

«Я незадоволений ходом розслідування справи щодо загибелі героїв Небесної Сотні. Я це публічно наголошую і знаю, хто розслідує і впевнений в тому, що якістю цього розслідування я не задоволений. І наголошую, що прізвище цього прокурорського керівника — пан Горбатюк», сказав Порошенко.

У коментарі Громадському Сергій Горбатюк, у свою чергу, заявив, що він говорив про проблематику розслідування справ Майдану упродовж останніх років.

«Про проблематику, яка супроводжує розслідування я говорив упродовж усіх цих років, у тому числі і про відповідальність і глави держави. І кожен, кого я називав, мав можливість допомогти в цьому процесі. А президент згадав про проблеми і винуватців лише під час передвиборних перегонів. У тому і вся різниця — хто коли переживає за те, щоб справи Майдану розслідувалась», — сказав Горбатюк.

Зазначимо, 19 лютого начальник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що Генеральна прокуратура повідомила про підозри щодо причетності до вбивств на Майдані 66 людям

Також зазначимо, що відповідно останньої озвученої Горбатюком інформації, кількість повідомлених підозр за понад два місяці збільшилася на 10. Адже в листопаді 2018 Горбатюк заявляв, що у справах 73 убивств на Майдані про підозру повідомили 56 особам.

Також у листопаді минулого року Горбатюк заявив, що більша частина з 4700 злочинів проти учасників Революції Гідності сукупно у всіх містах України вже розкрита.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Поділитись: