Заступнику міського голови Дніпра — директору Департаменту благоустрою та інфраструктури міської ради та двом його заступникам оголосили про підозру в розкраданні з бюджету понад 16,8 мільйона гривень на паспортизації вулиць.

Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Дніпропетровської області.

У 2018 році Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради та ТОВ уклали договори на послуги з технічного обліку та паспортизації 74 вулиць у місті. Однак фактично товариство жодної роботи не виконувало, а за основу створюваних документів були взяті вже ті, що існують.

За версією слідства, компанія отримала на паспортизацію вулиці з міського бюджету понад 16,8 мільйона гривень.

Посадовцям оголосили підозру за ч.5 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах; службове підроблення).

Одному з посадовців повідомлення про підозру вручили особисто, двом іншим — заочно. Вони перебувають у розшуку.

Раніше, 13 вересня, у Дніпрі винесли підозру 7 посадовцям, яких підозрюють у розкраданні майже 30 мільйонів гривень під час ремонту мосту.

Нагадаємо, Новий міст у Дніпрі відкрили після реконструкції 7 вересня. Цей міст став причиною спору між мером Дніпра Борисом Філатовим та президентом Володимиром Зеленським — очільник міста обіцяв завершити ремонт мосту до 14 вересня, інакше піде з посади.

Поділитись: