УКРАЇНА

Пошкодження майна внаслідок зливи є стандартним страховим ризиком — юрист

21 серпня, 2018 16:28
УКРАЇНА/Пошкодження майна внаслідок зливи є стандартним страховим ризиком — юрист
Зберегти
Вигляд
Ризик пошкодження майна під час зливи є стандартним і зазвичай його включають у договір «Каско».

Ризик пошкодження майна під час зливи є стандартним і зазвичай його включають у договір «Каско».

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив юрист, член правління страхової компанії «ПЗУ України» Василь Зубач.

«Страхова компанія, якщо даний пункт включений в договір «автокаско», проведе розслідування, оцінить розмір збитку та проведе відшкодування у відповідності до умов договору. Тобто це стандартний ризик» — пояснив він.

На питання, чи можуть кияни вимагати відшкодування збитків від столичної влади, Зубач відповів: «Я, як юрист і член правління страхової компанії… ми не оцінюємо дії влади у відповідності до тих випадків, які існують у нас в місті. Так, ми не задоволені як громадяни міста, що такі випадки відбуваються, але ми їх на оцінюємо».

Він підкреслив, що ситуація з пошкодження майна під час непогоди є стандартним страховим ризиком, тому зберегти своє майно є справою кожного громадянина.

Нагадаємо, в Укргідрометцентрі назвали локальним стихійним явищем зливу, що пройшла в Києві в ніч на 19 серпня. 

Увечері 18 серпня в Києві знову пройшла сильна злива, внаслідок чого затопило низку вулиць міста. Зокрема, сильно була підтоплена вулиця Еспланадна, яка розташована поблизу ТРЦ «Гулівер».

19 серпня заступник директора департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій заявив, що усі ділянки доріг, які було підтоплено унаслідок зливи ввечері 18 серпня, розчищені та розблоковані.

Також у КМДА заявили, що відповідальним за пошкодження асфальту внаслідок зливи на вулиці Антоновича в Києві пред’являть претензії на відшкодування збитків.

Пов`язані новини