Посол США у Росії Джон Хантсман відправив Дональду Трампу листа із проханням про відставку. У документі зазначається, що Хантсман покине Посольство Америки в Росії 3 жовтня, передає «Голос Америки».

«Для мене велика честь мати довіру, яку Ви надали мені, (призначивши) мене послом Сполучених Штатів в Росії в цей історично важкий період в двосторонніх відносинах», — йдеться в листі. Хантсман додав, що «ми маємо продовжувати змушувати Росію нести відповідальність, коли її дії загрожують нам і нашим союзникам».

«У той час, коли ми не можемо дійти згоди у питаннях, які розділяють нас, існують спільні інтереси, які ми не можемо ігнорувати», — додав Хантсман.

Відставку Хантсмана прокоментував колишній посол Сполучених Штатів у Російській Федерацій, а нині професор, Майкл Макфол. Він зазначив, що не здивований відставкою Хантсмана, тому що «Він (Хантсман) людина справи, а робити зараз в американсько-російських відносинах особливо нічого».

Раніше спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер не виключив можливість, що президент Дональд Трамп прийме пропозицію про участь у переговорах по врегулюванню конфлікту на Донбасі, якщо Росія налаштована «реально припинити конфлікт».

Поділитись: