Посол України у Німеччині Андрій Мельник розкритикував заяву екс-канцлера ФРН Герхарда Шредера про те, що Росія не поверне Крим Україні, а також запропонував йому парі.

Шредер, відомий лобіст президента РФ Володимира Путіна, який також входить до ради директорів російської держкомпанії Роснєфть, заявив в з інтерв’ю Tagesspiegel: «Жоден російський президент не віддасть Крим назад Україні».

Також колишній канцлер закликав країни Європи зняти санкції з Москви.

На це відреагував посол України. Мельник вважає, що це — «лише крик відчаю топ-лобіста Кремля, який втрачає ґрунт під ногами».

«Навіть ця остання важка артилерія не поможе. Україна цінує залізобетонну позицію Берліна щодо збереження санкцій та невизнання анексії», — сказав дипломат.

Також Мельник запропонував Шредеру парі щодо повернення Криму.

«Хотілося б оголосити цьому 76-річному екс-політику та топ-лобісту Кремля своєрідне парі: ще за його життя Крим неодмінно повернеться у лоно матері-України. Це так само очевидно, як і те, що сонце встає на Сході і сідає на Заході», — наголосив він.

Нагадаємо, 2 травня Мельник відмовився покласти квіти у Берліні на честь завершення Другої світової війни через участь у церемонії посла Росії.

Поділитись: