Посольство Росії у Сполучених Штатах заявило, що із закритого напередодні консульства у Сан-Франциско були зірвані російські прапори

Посольство Росії у Сполучених Штатах заявило, що із закритого напередодні консульства у Сан-Франциско були зірвані російські прапори.

Про це йдеться у заяві посольства.

«Американській стороні направлений рішучий протест. Розглядаємо це як вкрай недружній крок. Вимагаємо негайно повернути російські державні символи на місце і не допускати інциденту надалі», — заявила Росія.

Нагадаємо, 30 липня президент Росії Володимир Путін заявив, що 755  американських дипломатів повинні будуть покинути РФ.

Путін зробив таку заяву у відповідь на санкції проти РФ, які підтримав Сенат США. Перед цим законопроект з посиленням санкцій щодо трьох країн схвалила Палата представників.

31 серпня США відповіли на скорочення у Росії штату американських дипломатів. Вашингтон оголосив про вимогу закрити генконсульство Росії у Сан-Франциско. Крім того, США закликали зменшити кількість диппредставництв РФ у Вашингтоні та Нью-Йорку.

Вже 11 жовтня у Росії зявили, що можуть вислати з країни ще 155 дипломатів США.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: