УКРАЇНА

Посольство Росії направило Україні ноту протесту через кримінальне переслідування «РИА Новости»

15 травня, 2018 17:39
УКРАЇНА/Посольство Росії направило Україні ноту протесту через кримінальне переслідування «РИА Новости»
Зберегти
Вигляд
Посольство Росії направило Міністерству закордонних справ України ноту протесту черезкримінальне переслідування київського офісу агенства «РИА Новости».

Посольство Росії направило Міністерству закордонних справ України ноту протесту черезкримінальне переслідування київського офісу агенства «РИА Новости».

Про це повідомляє сайт дипустанови.

«Посольство з обуренням констатує, що українська сторона в порушення своїх міжнародних зобов'язань і внутрішнього законодавства наполегливо продовжує обмежувати свободу слова, перешкоджати журналістській діяльності, публічного висловлення поглядів і переконань, влаштовувати репресії проти кореспондентів», — йдеться в повідомленні.

Також російські дипломати вимагають «вжити всіх необхідних заходів для припинення насильства над представниками засобів масової інформації, негайного звільнення К.Вишинського, об'єктивного розслідування обставин того, що сталося, покарання винних у перевищенні посадових повноважень».

Нагадаємо, 15 травня СБУ провела обшуки в офісі «РИА Новости» та затримала керівника інформагентства Кирила Вишинського. У Росії обурились через обшуки в приміщеннях інформагентства «РИА Новости Украина» у Києві.

Головним фігурантом у справі обшуків у редакції «РИА Новости» у Києві є керівник видання Кирило Вишинський, він підозрюється у державній зраді.

Пов`язані новини