Якщо зустріч лідерів «нормандської четвірки» не дасть результатів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, то президент Володимир Зеленський спробує залучити до переговорів США та Велику Британію.

Про це в інтерв’ю «Голосу Америки» заявив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

«Президент Зеленський та інші представники українського уряду заявляли, що якщо нині діючий «нормандський формат», «нормандська четвірка» не дасть результатів — а вони хочуть результатів — тоді вони розглянуть можливість просити Сполучені Штати та Британію приєднатися», — сказав він.

Водночас Тейлор зазначив, що поки офіційних запитів США не отримували.

«Є серйозний інтерес з боку українського уряду і зокрема президента Зеленського рухатись вперед у мирному процесі», — додав він.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив про готовність долучитись до переговорів у «нормандському форматі», якщо виникне така потреба.

Нагадаємо, 8 липня президент України Володимир Зеленський запропонував Путіну провести переговори у Мінську за участі лідерів США, Німеччини, Франції та Великої Британії. При цьому Зеленський наголосив, що Україна не відмовляється від будь-яких дипломатичних форматів для врегулювання ситуації на Донбасі.

Поділитись: