Комітет постійних представників країн ЄС підтвердив досягнення угоди Ради ЄС та Європарламентом щодо лібералізації візового режиму з Грузією

Комітет постійних представників країн ЄС підтвердив досягнення угоди Ради ЄС та Європарламентом щодо лібералізації візового режиму з Грузією. Про це повідомляє прес-служба організації.

Угода дозволяє безвізовий в’їзд до країн ЄС для громадян Грузії протягом 90 днів із 180-денного періоду.

Установи підкреслюють, що лібералізація візового режиму з Грузієй має увійти в силу разом із механізмом «скасування безвізу».

«Рада продемонструвала свою тверду прихильність до безвізового режиму для громадян Грузії, беручи до уваги важку роботу в країні. Президія вважає, що шлях надійних реформ є правильним, і його слід заохочувати», — сказав міністр внутрішніх справ Словаччини Роберт Каліняк, який є президентом Ради ЄС.

«Це було недавнє оновлення механізму скасування безвізу, що дозволив нам надати нового імпульсу в переговорах про лібералізацію візового режиму з країнами, які відповідають всім критеріям. У той же час, це оновлення допоможе гарантувати, що ці критерії як і раніше будуть виконані», — додав він.

Нагадаємо, «безвіз» для Грузії погодили Європарламент та Рада ЄС.

Раніше повідомлялося, що «безвіз» для України може затягнутися до літа 2017.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile