Родина загиблої Людмили Солчинської та ще кількох мешканців Сватового, чиї будинки були пошкоджені під час вибухів, досі не можуть домогтись компенсацій.

Мешканці Сватового Луганської області, постраждалі у результаті пожежі та вибухів у жовтні 2015 року на складах з боєприпасами, досі не можуть домогтись компенсацій.

Про це в коментарі Громадському розказала адвокатка Юлія Науменко, яка представляє інтереси родини загиблої Людмили Солчинської та ще кількох мешканців Сватового, чиї будинки були пошкоджені під час вибухів.

За її словами, в одному з проваджень за статтею про «невиконання наказу в умовах особливого періоду», де винним було визнано майора Олександра Литвиненка, взагалі не вказувалось жодного потерпілого.

«Ніхто з моїх підзахисних не визнаний потерпілим у цій справі – там узагалі немає потерпілих», – сказала адвокатка.

Клієнти Науменко проходять потерпілими в іншому кримінальному проваджені відкритому щодо пожежі у Сватовому, яке вже майже два роки розслідує СБУ за статтями про «тероризм» та «недбале ставлення до військової служби». Однак в опублікованих судових ухвалах інформацію про наявність підозрюваних у справі знайти неможливо.

«Доки немає підозрюваних, абсолютно незрозуміло від кого нам добиватися компенсацій за зруйноване майно та знищене життя», – зазначає Науменко.

Детальніше про хід розслідування вибухів на складах у Сватовому, а також про інші подібні випадки читайте у публікації:

Тероризм чи недбалість: як в Україні розслідуються вибухи на військових складах.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: