Телеоператор «24 каналу» Вадим Макарюк, який постраждав під час сутичок на харківському ринку «Барабашово», перебуває у важкому стані в реанімації.

Про це повідомляє «24 канал».

Внаслідок крововиливу в мозок у Макарюка стався інсульт. За словами лікарів, перші три дні після побиття будуть найважчими, наразі вони забороняють турбувати Вадима.

Як зазначає телеканал, 9 червня оператору виповнилося 36 років.

«Під лікарнею зібралися багато друзів, аби привітати та підтримати його. Ми запишемо відеозвернення, а коли лікарі дозволять, то обов'язково покажемо йому», — розповіла кореспондентка каналу Анна Черненко.

Нагадаємо, за фактом побиття Макарюка поліція порушила кримінальну справу за статтями «Погроза або насильство щодо журналіста», «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів» та «Розбій».

7 липня на харківському ринку «Барабашово» стався конфлікт за участі представників Нацкорпусуунаслідок якого постраждало 8 осіб.

Останніми місяцями конфлікти на ринку «Барабашово» загострилися. Депутат Харківської облради Андрій Стронов, близький до почесного президента групи компаній АВЕК Олександра Федьдмана, нещодавно на сесії заявляв про спроби рейдерських захоплень на ринку. Сам Фельдман цього тижня опублікував своє звернення до президента Володимира Зеленського, у якому звинуватив у спробі рейдерстві харківського ринку представників «Національного корпусу».

Поділитись: