УКРАЇНА

Постраждалий на курорті у Грузії українець у реанімації

17 березня, 2018 15:12
УКРАЇНА/Постраждалий на курорті у Грузії українець у реанімації
Зберегти
Вигляд
Один з постраждалих унаслідок аварії на канатній дорозі гірськолижного курорту в Грузії в реанімації, лікарі оцінюють його стан як стабільно важкий.

Один з постраждалих унаслідок аварії на канатній дорозі гірськолижного курорту в Грузії в реанімації, лікарі оцінюють його стан як стабільно важкий.

Про це повідомив лікар тбіліського Національного медичного центру імені Гудушаурі Ніколоз Карцівадзе, передає видання «Новости-Грузия».

Канатна дорога на вершині гори Садзелі, призначена для досвідчених лижників і сноубордистів, вийшла з ладу 16 березня.

Загалом після аварії були госпіталізовані 11 людей, трьом з них медичну допомогу надали в амбулаторії Гудаурі. Ще вісьмох на реанімобілі й вертольотах доставили в грузинську столицю. Сімох постраждалих, які є громадянами Росії і України, доставили в медичний центр Гудушаурі, а громадянку Швеції, яка на 15-му тижні вагітності в клініку Medi Club.

За словами Карцівадзе, в реанімації перебуває громадянин України, якому напередодні було проведено операцію.

«Один з пацієнтів, якому вчора була проведена операція, переведений до реанімаційного відділення. Його стан стабільний і, швидше за все, через кілька годин з нього знімуть апарат. Зазначеному пацієнту була проведена операція в зв'язку з пошкодженням хребта, також у нього були пошкоджені плече і ключиця, життєво важливі функції стабільні», — сказав Карцівадзе.
Лікування в медцентрі Гудушаурі в даний час продовжують п'ятеро постраждалих.

«Четверо з них перебувають у відділенні неврології та нейрохірургії. Їх стан стабільний і, швидше за все, сьогодні або завтра випишуть», — повідомив лікар.

Всі витрати на лікування постраждалих готова взяти на себе Компанія розвитку гірських курортів міністерства економіки та сталого розвитку Грузії, що відповідає за канатні дороги.

Раніше повідомлялося, що понад десятеро людей постраждали внаслідок аварії на пійомнику в Гудаурі. Серед них — двоє українців.

Більше про:
# Грузія
Пов`язані новини