У Грузії на курорті Гудаурі через відмову гальма підйомник поїхав в інший бік, внаслідок чого постраждали щонайменше 10 людей.

У Грузії на курорті Гудаурі через відмову гальма підйомник поїхав в інший бік, внаслідок чого постраждали щонайменше 10 людей. За попередніми даними, серед постраждалих є двоє українців, передає видання «Новости Грузии». 

Також постраждали четверо громадян Росії, один громадянин Швеції і один громадянин Грузії. Відомо, що одна з постраждалих вагітна.

Загиблих внаслідок інциденту немає. Як пише News Georgia, всіх постраждалих доставили в селище Гудаурі, двох із них у важкому стані перевели в Тбілісі.

«Халатність і помилка канатників привели до зриву ходу підйомника в зворотну сторону на лінії Садзелі. Численні травми у людей, що потрапили під «м'ясорубку», переломи і удари у тих, хто встиг або здогадався зістрибнути», — пише видання «Гудаури».

Відео: Youtube/პორტალი კვირა

Згідно з повідомленням, канатку вдалося зупинити лише через 1,5-2 хвилини. Рятувальники прибули на місце протягом 7-8 хвилин.

Державне міністерство розвитку гірських курортів Грузії пообіцяло повністю компенсувати витрати на лікування постраждалих. Міністерство внутрішніх справ вже почало розслідувати інцидент.

Як повідомив журналістам мер Казбегі Олександр Загашвілі, інцидент був викликаний раптовим відключенням електроенергії і різким падінням напруги. Унаслідок цього канатна дорога відключилася в аварійному режимі.

Гірськолижний курорт Гудаурі знаходиться в Казбегському районі Грузії, у120 км від Тбілісі на висоті 2196 метрів. 

Поділитись: