УКРАЇНА

Повернути квитки на потяг можна поштою на адреси філій — «Укрзалізниця»

13 грудня, 2017 19:42
УКРАЇНА/Повернути квитки на потяг можна поштою на адреси філій — «Укрзалізниця»
Зберегти
Вигляд
Пасажири «Укрзалізниці», які не можуть особисто у касі повернути квитки на потяг, можуть надсилати їх на адреси регіональних філій УЗ.

Пасажири «Укрзалізниці», які не можуть особисто у касі повернути квитки на потяг, можуть надсилати їх на адреси регіональних філій УЗ.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці» після того, як компанія призупинила повернення квитків через інтернет.

Пасажири можуть невикористані квитки роздрукувати та надіслати поштою до «УЗ» разом із заявою, в якій має бути інформація про банківську платіжну картку для повернення коштів.

Також до заяви повинні долучатись додаткові довідки, наприклад про тимчасову непрацездатність, підтвердження перетину кордону або інші причини того, чому вони не можуть особисто прийти до кас.

Загалом, для повернення коштів за невикористаний квиток можна пред’явивши його у касі разом з документом, що посвідчує особу.

Сума повернених коштів за невикористаний залізничий квиток залежить від часу до та після відправлення поїзда — від 100% до 10% вартості квитка.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» призупинила послугу повернення квитків через інтернет до закінчення періоду новорічно-різдвяних перевезень  для запобігання спекуляцій.

Більше про:
# Укрзалізниця
Пов`язані новини