Через поломку швидкісного експреса Київ-Бориспіль, яка сталася вранці 1 грудня, один із пасажирів не встиг на літак.

Даніель Беккер — українець, який працює в Австралії, куди й планував сьогодні летіти. Однак рейс Даніеля відправився без нього.

Він зазначив, що приїхав на вокзал о 10:10, звідки поїхав експресом об 11:01. Хотів приїхати об 11:38, за 27 хв до завершення реєстрації.

«Я мав летіти з пересадкою в Досі, Катар. Запізнився і купив квиток на завтра за 550 доларів», — розповів Даніель у коментарі журналісту Громадського. Решту рейсів і пересадок йому перенесли.

«З людьми, які потребують компенсації, ми будемо працювати, нікого не залишимо, все зробимо. Як треба буде (компенсувати – ред.) будемо з людиною розмовляти, дивитися)» - відповів керівник південно-західної залізниці Роман Веприцький на запитання журналіста Громадського про компенсацію для пасажира, який спізнився на літак.

Він переконаний, що інцидент з поломкою не вплине на кількість охочих скористатися експресом.

Нагадаємо, швидкісний експрес із Києва до аеропорту «Бориспіль» зламався наступного дня після його запуску. За словами водія експресу, виникла проблема із двигуном, тому поїзд не заводився. Експрес виїхав об 11:01 з вокзалу і мав прибути до аерпорту об 11:38, через 37 хв. Однак, через вимушену зупинку, потяг прибув до Борисполя близько 13-ї години. Його відбуксирував інший потяг.

30 листопада у Києві запустили перший експрес до Борисполя.

Раніше стало відомо, що експрес Київ-Бориспіль курсуватиме між залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово.

Інтервал між рейковими автобусами становитиме близько 1 години, однак зранку та ввечері його зменшать до 27-44 хвилин. Дорогою експрес робитиме лише одну двохвилинну зупинку на вокзалі «Дарниця».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місяць до старту електрички Київ-аеропорт Бориспіль: репортаж-експеримент

Поділитись: