Національний спорткомплекс Олімпійський у центрі Києва з 28 червня і до кінця вересня буде відкритим для усіх охочих позайматися спортом.

Про це повідомив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, передає пресслужба НСК.

Він повідомив, що відкриття комплексу для відвідувачів запланували на 28 червня — День молоді та День Конституції України.

Всі охочі зможуть зіграти в баскетбол, волейбол, настільний теніс або спробувати вільне катання на роликах. Також будуть облаштовані зони для workout та армреслінгу. Вільні тренування на території спортивного комплексу будуть доступні: у вихідні дні (з 08:00 до 20:00) та будні (крім днів проведення футбольних матчів). Для тренування буде потрібний власний інвентар та засоби особистого захисту (маска, антисептик).

« … кожен охочий може відвідати Олімпійський, обрати спорт до душі та провести час активно й з користю, ще й на свіжому повітрі. Я впевнений, що це надважлива ініціатива, адже пріоритетне завдання Міністерства молоді та спорту – зробити все, щоб наша нація була сильною та здоровою», — сказав міністр.

Водночас Гутцайт наголосив, що в Україні діє карантин і закликав людей дотримуватися санітарних норм.

«Ми відкриті до співпраці зі спортивними організаціями, тож сподіваємося, що відкритий спортивний простір буде збільшуватися. Запрошуємо прихильників спорту відвідати Олімпійський, але наголошуємо, що до занять спортом, як і до власного здоров’я та життя треба ставитися відповідально, особливо в умовах карантину», — додав заступник генерального директора з адміністративної роботи НСК Олімпійський Віктор Анісімов.

Поділитись: