Правоохоронці перевіряють ще одну версію виникнення пожеж у Луганській області — попадання снаряду з непідконтрольної території.

Про це на засіданні уряду 8 липня заявив очільник Нацполіції Ігор Клименко.

«Ми перевіряємо версію можливого попадання снарядів з непідконтрольної Україні території. У нас є оперативна інформація, що напередодні був обстріл військово-опорного пункту зі сторони противника боєприпасами», — зазначив Клименко.

Крім того, правоохоронці розглядають три основні версії виникнення лісової пожежі в області: погодні умови, необережне поводження з вогнем та умисний підпал.

Слідчі також відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 270 Кримінального кодексу України — порушення вимог пожежної безпеки, яке спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки.

Нагадаємо, пожежа виникла 6 липня поблизу села Осколонівка на території Боровського лісництва на близько 50 гектарах. Проте 7 липня через пориви вітру загорілися ліси у Новоайдарському районі Луганщини на площі приблизно 90 гектарів.

Станом на 8 липня голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та президент Володимир Зеленський повідомили про 5 підтверджених загиблих.

Правоохоронці розглядають три версії пожеж в області: погодні умови, необережне поводження з вогнем та умисний підпал. Також перевіряють версію про можливе попадання снаряду з непідконтрольної території.

Поділитись: