У Керчі завершили процедуру впізнання тіл моряків, які загинули в пожежі на танкерах біля Керченської протоки.

З десяти загиблих шестеро — громадяни Індії, ще четверо — турецькі моряки.

Інші 12 моряків, яких вдалося врятувати з танкерів, перебувають у міській лікарні Керчі під наглядом. Там вони будуть до кінця поточного тижня. З громадянами Туреччини вже поспілкувався генконсул Туреччини в Новоросійську Юнус Емре Озігджі.

Нагадаємо, 21 січня у районі Керченської протоки загорілися два судна під прапорами Танзанії — «Канді» та «Маестро». Пожежа зайнялася за 15 морських миль від мису Такіль. На борту двох суден перебував 31 член екіпажу (за іншою інформацією 32) — серед них, зокрема, громадяни Індії та Туреччини.

За даними російського агентства «Интерфакс», судна, на яких сталась пожежа, перевозили скраплений газ. Ймовірною причиною пожежі могло стати те, що моряки на танкері в Чорному морі могли порушити техніку безпеки при передачі палива на інше судно.

За останніми даними російського видання РБК, вдалося врятувати 12 людей. Ще 10-х знайшли загиблими і ще 10 вважають зниклими безвісти. Зранку 22 січня статус операції змінили з рятувальної на пошукову — у Федеральному агентстві морського та річкового транспорту зазначили, що немає шансів на виживання моряків.

Поділитись: