Раніше ряд ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що ця пожежа могла бути навмисно організована, щоб зірвати відеодопит в суді екс-президента України Віктора Януковича.

Пожежа, яка сталася ввечері 24 листопада, в підземному колекторі в Києві, в якому розміщені електричні кабеля напругою 10 кВТ, нічим не загрожувала будівлі Святошинського суду, де наразі очікується проведення відеодопиту екс-президента України Віктора Януковича.

Про це кореспондентці Громадського розказав радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«Ці кабельні мережі не мають абсолютно ніякого відношення до цієї будівлі. Це штатна ситуація, коли відбувається таке загоряння», – сказав він.

За його словами, під час цього інциденту сталась затримка через те, що бригада «Київенерго» мала переключити напругу на інші резервні електричні гілки з метою подачі безперебійного електроструму споживачам. Після цього працівники ДСНС оперативно загасили пожежу.

«Це простий збіг обставин, що це відбулось недалеко від будівлі Святошинського суду. І власне, нічим це не загрожує», – сказав він.

Раніше ряд ЗМІ, з посиланням на джерело в силових структурах, розповсюдили інформацію про те, що ця пожежа могла бути навмисно організована, щоб зірвати відеодопит в суді екс-президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, що за даними прес-служби київського управління ДСНС, пожежа електрокабелів була локалізована о 22:13 24 листопада та ліквідована о 22:49 на площі 50 кв.м.

25 листопада правопорядок у Святошинському районному суді міста Києва, де планується проведення відеодопиту екс-президента України Віктора Януковича, забезпечуватимуть близько 130 поліцейських та нацгвардійців.

Екс-президента України допитають в якості свідка захисту в провадженні про розстріл 48 людей на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року.

Сам він буде давати свідчення в Ростовському обласному суді. Засідання розпочнеться о 13.00 за Києвом. 

Обвинуваченими в цьому провадженні є 5 екс-бійців київського батальйону «Беркут».

Чому Янукович у цій справі лише свідок — читайте у матеріалі Громадського:

Янукович у суді: коли головний підозрюваний — свідок.

Поділитись: