Прокуратура Кіровоградської області назвала можливі причини вибухів та пожежі у Кропивницькому, унаслідок чого згоріли майже 20 автомобілів.

«Встановлено, що надзвичайна подія трапилась на прилеглій до газової заправної станції території та не пов’язана з її діяльністю. Масштабні вибухи стали наслідком порушення техніки безпеки під час транспортування та перекачування газу між двома суб’єктами господарювання з використанням автоцистерн», — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі підтвердили, що унаслідок події постраждали 4 осіб, які отримали ушкодження різного ступеня тяжкості та перебувають в обласній лікарні. 

На даний час у провадженні виконуються першочергові слідчі дії, направлені на встановлення усіх обставин події та їх причин.

У прокуратурі також повідомили, що у жовтні 2018 року було створено міжвідомчу робочу групу щодо протидії діяльності в регіоні нелегальних АЗС та автогазозаправних пунктів та затверджено план відповідних заходів. З того часу правоохоронцями області проведено понад 50 перевірок АЗС та газозаправних пунктів: за результатами проведеної роботи через грубі порушення вимог діючого законодавства припинено діяльність 24 нелегальних заправних станцій, кажуть у прокуратурі.

Нагадаємо:

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile