У Кемеровській області 20-21 квітня затримували людей, які їхали в Кемерово на мітинг проти колишнього губернатора Амана Тулєєва.

У Кемеровській області 20-21 квітня затримували людей, які їхали в Кемерово на мітинг проти колишнього губернатора Амана Тулєєва.

Про це інформує «Тайга.інфо».

Повідомляється про затримання чотирьох автобусів із учасниками мітингу, що не відбувся.

Зазначається, що 20 квітня декількох протестувальників «зустріли» в місті поліцейські, які заявили, що їх підозрюють у вживанні алкоголю в громадському місці.

«Після попередження на камеру про непорушення закону про мітинги все були відпущені», — повідомив один із протестувальників.

21 квітня інших активістів «зупиили на трасах і направили в відділи поліції різних районів області без підстав». 

Площа Рад 21 квітня була оточена поліцією; на місці також були чотири автобуси з ОМОНом. На самій площі влаштували прибирання.

Протестувальники збиралися 21 квітня провести мітинг на підтримку виконуючого обов'язки губернатора Сергія Цівілева та проти колишнього губернатора Амана Тулєєва, який після пожежі в ТЦ «Зимова вишня» пішов у відставку.

25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

За підозрою у причетності до пожежі суд взяв під варту керівницю торгового центру та ще чотирьох людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Трагедія в Кемерові: загальнонаціональний траур, протести й «удар у спину Путіну»

Поділитись: