Світ

Пожежа в Кемерові: суд взяв під варту керівницю торгового центру та ще чотирьох людей

31 березня, 2018 14:46
Світ/Пожежа в Кемерові: суд взяв під варту керівницю торгового центру та ще чотирьох людей
Зберегти
Вигляд
Суд Кемерова ухвалив рішення про взяття під варту на два місяці керівниці торгового центру «Зимняя вишня» Надії Судденок та ще чотирьох людей.

Суд Кемерова ухвалив рішення про взяття під варту на два місяці керівниці торгового центру «Зимняя вишня» Надії Судденок та ще чотирьох людей.

Про це повідомляє «Интерфакс».

«Суд постановив задовольнити клопотання слідства й обрати Судденок запобіжний захід у вигляді взяття під варту до 25 травня», — зачитав суддя Дмитро Шандра.

Сама керівниця відкинула провину у загибелі людей. Вона заявила, що не знала про несправність пожежної сигналізації, й має намір оскаржити рішення суду.

Крім неї під варту також взяли технічного директора торгового центру Георгія Соболєва, керівника компанії «Системний інтегратор» Ігоря Полозіненка, який займався обслуговуванням пожежної сигналізації, його співробітника Олександра Нікітіна, а також охоронця Сергія Антюшіна, який, за версією слідства, відключив систему оповіщення перед пожежею.

Раніше у Кемерові затримали охоронця ТРЦ та ще чотирьох осіб, понад 70 людей допитали.

Нагадаємо, 25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа. Згідно з останніми даними, під час пожежі загинули 64 людини (серед них — 41 дитина).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Слідчий комітет РФ заявив, що в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерові  пожежні виходи були заблоковані під час пожежі.

Пов`язані новини