Суд залишив під вартою Вадима Чорного — власник будівлі з одеським готелем «Токіо Стар», де унаслідок пожежі загинули 9 людей. Йому продовжили термін тримання під вартою на 2 місяці з можливістю внесення застави у розмірі 53 мільйони 87 тисяч 760 гривень.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

І сторона захисту, і сторона обвинувачення заявили, що будуть подавати апеляцію на це рішення. Сам Чорний, зокрема, заявив, що сума застави не відповідає своїй головній задачі — забезпечення виконання ним процесуальних вимог.

Крім того, на судовому засіданні стало відомо про ще одну підозрювану — Оксану Їжак, яка працювала на рецепції в ніч пожежі. За словами Чорного, саме Їжак дала свідчення проти нього.

Чорний також заявляв на суді, що не має стосунку до готелю «Токіо Стар», лише готелю «Паровоз», який розташовувався на другому поверсі. Він також просив суд відпусти його під заставу, на поруки чи під домашній арешт, мотивуючи це небезпекою з боку інших арештантів, які вважають його винними у вбивстві.

Як повідомив один з прокурорів, ще двоє підозрюваних у справі переховуються від слідства й оголошені в розшук. Це співвласник готелю «Токіо Стар» Сергій Дурач і головний інженер закладу, чиє ім’я поки не називають.

Нагадаємо:

Поділитись: