Слідчий комітет Росії відкрив кримінальне провадження стосовно громадянина України Микити Кувікова, відомого в мережі як Євген Вольнов.

Слідчий комітет Росії відкрив кримінальне провадження стосовно громадянина України Микити Кувікова, відомого в мережі як Євген Вольнов.

Про це ідеться у повідомленні Слідкому.  

«За результатами проведеної перевірки Слідчого комітету РФ порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 282 КК РФ (розпалювання ненависті або ворожнечі) відносно громадянина України Микити Кувікова, відомого в мережі Інтернет як «Євген Вольнов»», — ідеться в заяві.

У Слідкомі Росії наголошують, що Кувіков публічно, з використанням мережі Інтернет та засобів масової інформації «поширював неправдиві відомості про кількість загиблих під час пожежі в Кемерово, вводячи в оману родичів загиблих і постраждалих, таким чином намагаючись дестабілізувати ситуацію».

«Слідство має намір клопотати перед судом про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді арешту заочно», — додали в СК. Також його планують оголосити у розшук.

Раніше Вольнов опублікував аудіо, в якому говорив про 300 загиблих унаслідок пожежі в Кемерові

МНС Росії заявило про 64 загиблих та відсутність зниклих безвісти.

Нагадаємо, 25 березня у російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталась пожежа. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в Кемерові: що відомо

Вранці 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних та повідомити правду про те, що сталося у ТЦ, оскільки вважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Поділитись: