В Одесі прокуратура почала розслідування а фактом недбалості чиновників міськради і районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій після пожежі і загибелі двох дітей у дитячому таборі «Вікторі

В Одесі прокуратура почала розслідування а фактом недбалості чиновників міськради і районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій після пожежі і загибелі двох дітей у дитячому таборі «Вікторія».

Про це повідомляє «УНІАН» з посиланням на прес-службу Одеської прокуратури.

Наразі слідчі проводять обшуки у цьому кримінальному провадженні.

«У цей час проводяться слідчі дії в Київському відділі Головного управління ДСНС в Одеській області, Київській районній адміністрації Одеси (в Київському районі міста розташована «Вікторія» — ред.) і в департаменті освіти і науки міськради», — повідомили в прокуратурі.

У відомстві уточнили, що під час слідчих дій вилучається документація із введення в експлуатацію, функціонування та перевірок у дитячому комплексі «Вікторія» та інші.

Пожежа у дитячому таборі «Вікторія» почалась в ніч на 16 вересня. Спочатку поліція повідомила про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї людини.

Міський голова Одеси повідомив, що у директора табору зупинилося серце і його забрали в лікарню. Однак, поліція затримала директора табору «Вікторія».

Пізніше міськраду Одеси штурмували близько 200 людей. Люди вимагали покарати винних у пожежі в дитячому таборі.  Між присутніми сталася бійка, поліція застосувала газ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: