«Чорнобиль» американського каналу HBO став найкращим серіалом «усіх часів», за версією International Movie Data Base. Аварія на ЧАЕС, історії ліквідаторів — знову в центрі уваги медіа по всьому світу. Попит на екскурсійні тури в зону відчуження після виходу серіалу виріс на 30 відсотків.

Сергій Мирний у травні 1986 року 35 діб провів у Чорнобильській зоні, де був командиром взводу радіаційної розвідки. У 2008 році він заснував екскурсійну компанію «Чорнобиль-Тур», а також пише сценарії та книжки про Чорнобиль.

Громадське зустрілося з ліквідатором Чорнобильської аварії і поговорило про позитивні наслідки катастрофи, значення туризму після радіаційних катастроф та про те, як серіал вплинув на нього. Про причини аварії, порівняння з Фукусімою, 35 діб в зоні відчуження та можливість екологічного «раю» на землі — дивіться в програмі «Почую кожного».

«Почую кожного» з Олексієм Тарасовим — інтерв'ю з людьми, які нас надихають і змушують забути про погане. Спортсмени, актори, художники, музиканти — щоп'ятниці о 21:15.

Поділитись: