Президент Володимир Зеленський повідомив, що праймеріз серед потенційних кандидатів на посаду міського голови Києва від партії «Слуга Народу» відбудеться у два етапи.

Про це він заявив на зустрічі з журналістами в резиденції «Залісся» 6 червня, пише УНІАН.

«Багато хто перший раз у Верховній Раді, я розумію, їм майже набридло бути у парламенті, хочуть бути "королями Всесвіту"». Вони хочуть спробувати бути мерами Києва від партії "Слуга Народу"», — сказав Зеленський.

Він повідомив, що кандидатом на посаду міськголови столиці від партії «Слуга Народу» буде одна людина.

«Вони (члени партії — ред.) захотіли праймеріз, і це нормально. Будуть внутрішні праймеріз у партії "Слуга Народу", куди увійдуть, і це правда, не тільки люди зі "Слуги Народу"», — уточнив глава держави.

За словами президента, усі кандидати повинні продемонструвати програму: «Що вони збираються робити з Києвом».

Другим етапом, додав президент, політична сила вивчить результати соціологічних досліджень і обере кандидатуру, яка матиме більше шансів на перемогу на виборах міського голови столиці.

Праймеріз — тип голосування, в якому обирається один кандидат від партії. Між обраними кандидатами потім проходить звичайне голосування.

Раніше заступник глави фракції «Слуга Народу» Олександр Корнієнко назвав чотирьох потенційних учасників праймериз на вибори міського голови Києва: Олександр Ткаченко, Микола Тищенко, Олександр Дубінський та Олександр Качура. Наразі всі з них публічно оголосили про такий намір.

До цього про свою участь у виборах мера Києва оголосив чинний міський голова столиці Віталій Кличко.

Поділитись: