Завод «АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинив роботу через страйк робітників

16 травня, 2018 17:07
default/Завод «АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинив роботу через страйк робітників
Зберегти
Вигляд
Працівники заводу залізничного цеху «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочали акцію протесту через неналежні умови праці та низьку заробітну плату.

Працівники заводу залізничного цеху «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочали акцію протесту неналежні умови праці та низьку заробітну плату.

Про це повідомляє «Перший Криворізький».

Повідомляється, люди мітингують з ранку. Представники профспілки підприємства стверджують, що на заводі необхідно провести капремонт обладнання, оскільки воно знаходиться в аварійному стані.

У прес-службі Конфедерації вільних профспілок України заявили, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинив роботу.

За словами лідера профспілки Юрія Самойлова, робітники першої зміни залізничного цеху розпочали діяти за інструкціями. Вони відмовилися працювати на несправній техніці й це фактично паралізувало роботу всього підприємства, бо жоден локомотив не зрушив з місця.

«Оскільки залізничний транспорт обслуговує все виробництво на ПАТ, тобто доставляє сировину й вивозить готову продукцію, то у результаті вже зупинилися й мартенівський та конверторний цехи. А це може призвести до катастрофічних наслідків, тому первинні профспілкові організації, які діють на підприємстві, терміново збираються на спільне засідання й вирішуватимуть, як діяти далі», — пояснив Юрій Самойлов.

У прес-службі підприємства Громадському повідомили, що на даний момент представники підприємства зустрічаються з робітниками. Вони зустрічалися вранці, отримали від них пропозиції для обговорення.

Після обговорення пропозицій представники підприємства вийшли до трудового колективу, наразі йде зустріч. Переговори веде заступник генерального директора з виробництва Ігор Романюк.

Також у прес-службі наголосили, щодана акція абсолютно не відноситься до трудового спору, який є на підприємстві. Це саме підтримка «Укрзалізниці»

Нагадаємо, на Криворізькому металургійному комбінаті «ArcelorMittal Кривий Ріг» під час запуску відремонтованої доменної печі стався витік чавуну.

Наприкінці березня 2018 профспілка криворіжзького гірничо-металургійного комбінату «ArcelorMittal» вимагала від свого керівництва покращити умови праці та підвищити рівень заробітної плати до 1 тисячі євро в гривневому еквіваленті з 1 квітня 2018 року.

Також в державній службі з питань праці повідомляли, що у 2017 році на виробництві загинуло 366 українців.

 

Пов`язані новини