Глава правління «Діамантбанку» пов’язав неплатоспроможність банку із затриманням Миколи Мартиненка

Глава правління «Діамантбанку» пов’язав неплатоспроможність банку із затриманням екс-депутата Миколи Мартиненка.

Про це він заявив у Facebook.

«Останнім пострілом в нас став арешт акціонера банку Мартиненка Миколи Володимировича. Безвідповідальність в цьому плані регулюючих та правоохоронних органів призвела до паніки серед клієнтів і, як результат, введення тимчасової адміністрації», — написав глава правління банку Олег Ходачук.

До цього повідомлялося, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб запровадив тимчасову адміністрацію у «Діамантбанку».

Зазначимо, що основним акціонерам банку є екс-депутат від «Партії регіонів» Давид Жванія, він володіє 23% акцій банку. Головою правління банку є Олег Ходачук, колишній помічник Жванії.

Також одним з власників банку вважають екс-депутата від «Народного фронту» Миколу Мартиненка.

За даними НБУ, на 1 січня 2017 Микола Мартиненко офіційно з'явився серед бенефіціарів «Діамантбанку» з часткою 2,48%. До цього Мартиненко вважався одним з «неофіційних» власників банку. 

20 квітня екс-депутата Миколу Мартиненка затримали у справі про розкрадання $17 мільйонів.  22 квітня суддя у справі Мартиненка Бобровник відмовився заарештувати екс-депутата Верховної Ради від «Народного фронту» і віддав його на поруки депутатам на міністрам.

Водночас, у повідомленні НБУ від 24 квітня йдеться про те, що власниками істотної участі у ПАТ «Діамантбанк» є Давид Жванія, Ігор Керезь, Андрій Щукін та В’ячеслав Циганенко.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile