Екс-депутата Миколу Мартиненка затримали у справі про розкрадання $17 мільйонів. Про це повідомив керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Екс-депутата Миколу Мартиненка затримали у справі про розкрадання $17 мільйонів.

Про це повідомив керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«Досудовим розслідуванням установлено, що в період з 2013 року по 2016 рік злочинною організацією у складі службових осіб ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», службових осіб «STEUERMANN Investitions und Handelsgesellschaft mbH», а також групою осіб, які мали контроль над вказаними підприємствами, у тому числі Мартиненком М.В. було вчинено розтрату коштів ДП «СхідГЗК» в розмірі 17,28 млн. дол. США шляхом неправомірного укладення та подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП «СхідГЗК» через австрійську компанію-посередника STEUERMANN», — написав він.

За словами Холодницького, наразі Мартиненка затримано та доставлено до Національного антикорупційного бюро України для проведення процесуальних та слідчих дій.

Раніше повідомлялося, що детективи НАБУ намагаються вручити підозру Миколі Мартиненку, проте він ховається у приймальні іншого депутата.

Нагадаємо, у січні 2016 року Національне антикорупційне бюро допитало Миколу Мартиненка як свідка у двох справах. А перед цим НАБУ відмовило в порушенні справи щодо офшорів Мартиненка.

20 жовтня того ж року Мартиненко написав заяву про складання мандату та зняття імунітету, після оприлюднення документів депутатом Сергієм Лещенком щодо кримінальних справ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: