Фото:

СБУ

Служба безпеки України в аеропорту «Бориспіль» затримала чоловіка, який намагався налагодити нелегальне постачання нових iPhone 12 до старту офіційних продажів. У нього вилучили контрабанди на мільйон гривень.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

У чоловіка під час перевірки багажу виявили 29 нових iPhone 12. З’ясувалося, що він планував ввозити в Україну великі партії смартфонів з однієї з країн Близького Сходу без декларування та сплати мита. Після цього чоловік хотів надсилати iPhone 12 своєму спільнику в Одесу для продажу. 

Раніше ми детально розповідали про новинки від Apple — як про iPhone 12, так і про Apple Watch та iPad.

Це вже не вперше

25 жовтня прикордонники викрили першу партію контрабандних iPhone 12, які намагались ввезти в країну до старту офіційних продажів в Україні. Йдеться про невелику партію, яку виявили в міжнародному пункті пропуску «Краківець», — п’ять нових Apple iPhone 12 Pro Max.

Прикордонники знайшли гаджети в автомобілі «Мерседес», в якому з Польщі до України їхав громадянин Німеччини. «Айфони» передали працівникам митниці, оцінили цю контрабанду у 270-340 тисяч гривень. Точної суми немає, бо офіційну вартість цього товару в Україні поки не оголосили.

Поділитись: