Прокуратура Києва та Служба безпеки України затримали двох осіб за підозрою у створенні шахрайської схеми з продажу ніби то цінних паперів компанії Tesla Motors в Україні. Насправді ж шахраї просто привласнювали кошти клієнтів.

Зазначається, що шахраї створили дві компанії  ТОВ «Тесла Груп Україна» та ТОВ «Насдак Груп Україна», які ніби то виступали посередниками між українськими клієнтами та фондовим ринком США, «купуючи» на замовлення українців облігації компанії Tesla.

«Слідством встановлено, що для реалізації злочинної схеми учасниками групи був створений інтернет-сайт псевдо представництва американської компанії «Tesla Motors Inc» в Україні, а також зареєстровані в м. Києві підприємства ТОВ «Тесла Груп Україна» та ТОВ «Насдак Груп Україна», — повідомляють у прокуратурі Києва.

Насправді, створені компанії не мали ані ліцензії, ані дозволів на торгівлю цінними паперами як в Україні, так і в США, а отримані від українських клієнтів кошти на купівлю цінних паперів Tesla просто привласнювали. Так, шахраї завдали збитків лише одному клієнту на 120 тисяч доларів.

«Прокуратура міста Києва звертається до всіх, хто постраждав від шахрайських дій посадових осіб ТОВ «Тесла Груп Україна» та ТОВ «Насдак Груп Україна» з проханням звернутися з відповідною заявою до четвертого відділу процесуального керівництва управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 38а або за телефоном 044-287-60-72», — повідомляють у прес-службі прокуратури.

Раніше повідомлялось, що державний регулятор фондового ринку України застеріг українців купувати «цінні папери Tesla» в Україні у компанії «Насдак Груп Україна».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile