Війна

Представники бойовиків на Донбасі не підтвердили утримання журналіста Асєєва — Геращенко

19 липня, 2017 18:56
Війна/Представники бойовиків на Донбасі не підтвердили утримання журналіста Асєєва — Геращенко
Зберегти
Вигляд
Представники самоназваних республік на Донбасі під час зустрічі в Мінську не підтвердили утримання українського журналіста Станіслава Асєєва, який жив в Донецьку з моменту окупації, писав для українських ЗМІ під псевдонімом Станіслав «Васін», і зник на початку червня на окупованій території.

Представники самоназваних республік на Донбасі під час зустрічі в Мінську не підтвердили утримання українського журналіста Станіслава Асєєва, який жив в Донецьку з моменту окупації, писав для українських ЗМІ під псевдонімом Станіслав «Васін», і зник на початку червня.

Про це повідомила представниця гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

За її словами, представники самоназваних республік знову заявили, що «перевіряють інформацію про утримання ще 6 українців» серед який Асєєв.

«Представники бойовиків знову цинічно розігрують спектакль щодо Стаса Асєєва, незаконне утримання якого вже місяць «не можуть» офіційно підтвердити», — зазначила вона.

Зазначимо, що екс-депутат Єгор Фірсов повідомив, що «МГБ ДНР» підтвердила затримання Асєєва.

Серед шести зниклих українців на окупованій території, інформацію про яких перевіряють представники самоназваних республік, також українка Людмила Сурженко, яка зникла на КПВВ Станиця Луганська. Жінка має вади слуху та використовує слуховий апарат. Під час перетину КПВВ, 13 липня, вона була затримана незаконними збройними формуваннями, після зв'язок із нею обірвався. 

Нагадаємо, міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch закликала бойовиків негайно звільнити українського журналіста та публіциста Станіслава Асєва, який жив в Донецьку з моменту окупації, писав для українських ЗМІ під псевдонімом Станіслав «Васін», і зник на початку червня на окупованій території.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини