УКРАЇНА

Представниця президента в Раді відкинула звинувачення на адресу Порошенка в мінімізації податків

6 листопада, 2017 13:28
УКРАЇНА/Представниця президента в Раді відкинула звинувачення на адресу Порошенка в мінімізації податків
Зберегти
Вигляд
Представниця президента Петра Порошенка у парламенті Ірина Луценко відкинула звинувачення на його адресу у спробі мінімізувати податки під час передачі Roshen до «сліпого трасту».

Представниця президента Петра Порошенка у парламенті Ірина Луценко відкинула звинувачення на його адресу у спробі мінімізувати податки під час передачі Roshen до «сліпого трасту».

Про Луценко повідомила на засіданні погоджувальної ради парламенту у понеділок.

«Для того щоб здійснити операцію з продажу корпорації Roshen, про яку говорив президент неодноразово і обіцяв і здійснити для цього відповідні заходи, необхідно було створити міжнародну холдингову структуру. Ця холдингова структура була налаштована на те, щоб уникнути подвійного оподаткування з метою того, що б усі податки повною мірою були сплачені в Україні, а не закордоном», — заявила вона.

За словами Луценко, створення цієї міжнародної холдингової структури було обов’язковим, відповідно до Гаагської конвенції 1985 року. «Такі міжнародні умови, така конвенція», — наголосила вона

«Будь-які заяви про порушення валютного законодавства чи перерахування будь-якої готівки з України при створенні цієї структури є безпідставними домислами», — підкреслила Луценко.

У неділю о 20:00 за українським часом одночасно чотириста журналістів в шістдесяти семи країнах опублікували свої матеріали про фінансові таємниці можновладців.

Команда «Слідства.Інфо» як офіційний партнер OCCRP долучилася до цього міжнародного проекту і знайшла у документах більше десятка українських прізвищ.

Журналісти на основі аналізу документів дійшли висновку, що створення президентом Порошенком офшорної структури корпорації «Roshen» у 2014 році мало на меті мінімізацію податків, а не передачу корпорації у сліпий траст.

Крім того, стало відомо, що юристи з авторитетної фірми «Еплбай» з острову Острову Мен відмовились мати справу з юристами з української фірми «Авеллум», яка представляє інтереси Порошенка, для створення офшорної структури, вважаючи співпрацю з президентом ризикованою.

Детальніше про це розслідування читайте у матеріалі Громадського: «Темний шоколад» Петра Порошенка: про що говорять документи «райських островів».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини