Політика

Прем'єр Бельгії спростував імовірність надання політичного притулку Пучдемону

30 жовтня, 2017 08:03
Політика/Прем'єр Бельгії спростував імовірність надання політичного притулку Пучдемону
Зберегти
Вигляд
Прем'єр-міністр Бельгії Шарль Мішель прокоментував можливість надання притулку усуненому з посади главі уряду Каталонії Карлесу Пучдемону.

Прем'єр-міністр Бельгії Шарль Мішель прокоментував можливість надання притулку усуненому з посади главі уряду Каталонії Карлесу Пучдемону.

Про це повідомляє RTBF.

Він наголосив, що подібне рішення «абсолютно не входить до порядку денного» керівництва країни і закликав держсекретаря Бельгії з міграційної політики та питань надання притулку Тео Франкена, «не підливати масла у вогонь» подібними заявами.

Раніше Міністр з питань імміграції Бельгії Тео Франкен заявив, що його країна може надати політичний притулок лідеру Каталонії Карлесу Пучдемону, якого напередодні відсторонив офіційний Мадрид.

27 жовтня Сенат Іспанії призупинив автономію Каталонії, застосувавши 155 статтю конституції, у регіоні вводиться пряме управління. Після цього Мадрид розпустив парламент та уряд Каталонії

Глава уряду Каталонії Пучдемон не визнає указ Мадрида про свою відставку.

1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії. Повідомлялося, що поліція Іспанії застосувала гумові кулі проти прихильників незалежності Каталонії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖОбличчя Каталонії: «Так», «Ні» та інші варіанти відповідей на референдумі про незалежність.

«Найдовша Каталонська незалежність»: дві реальності однієї Іспанії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини