УКРАЇНА

Прем’єр доручив ДСНС слідкувати за виникненням заторів за допомогою авіації

19 грудня, 2017 23:25
УКРАЇНА/Прем’єр доручив ДСНС слідкувати за виникненням заторів за допомогою авіації
Зберегти
Вигляд
Голова уряду Володимир Гройсман доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій контролювати затори на дорогах за допомогою авіації.

Голова уряду Володимир Гройсман доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій контролювати затори на дорогах за допомогою авіації.

Про це він сказав на нараді щодо забезпечення належного утримання доріг та життєдіяльності населених пунктів за погіршення погодних умов.

«Я дав сьогодні доручення ДСНС в нормальних погодних умовах задіювати авіацію, для того щоб чітко розуміти, де, в яких частинах України є затори», — сказав Гройсман.

Він також додав, що ДСНС та голови обласних держадміністрацій повинні координувати дії, а останні — особисто йому доповідати про вирішені проблеми.

«Я не бачу жодних проблем, щоб вчасно прибирати сніг або відновлювати електропостачання. Голови обласних держадміністрацій областей, у яких є проблеми в 21:00 кожен, особисто по телефону, доповідаєте мені про те, що проблеми вирішені. Я думаю, що це цілком можливо зробити, єдине питання — ваше ставлення», — заявив прем’єр.

Напередодні у Києві обмежили в’їзд фур та вантажівок через ускладнення погодних умов, а саме сильний сніг, хуртовину, вітер та ожеледицю.

Крім того київський аеропорт «Жуляни» через сильний сніг переніс частину рейсів до міжнародного аеропорту «Бориспіль».

19 грудня через сильні снігопади в Україні затримувалися 30 пасажирських поїздів. Аеропорт «Бориспіль» працював у штатному режимі з невеликими затримками рейсів. 

 

Пов`язані новини