Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас взяв на себе політичну відповідальність за масштабні лісові пожежі у країні, в яких загинули 87 людей.

Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас взяв на себе політичну відповідальність за масштабні лісові пожежі у країні, в яких загинули 87 людей.

Про це повідомляє Reuters.

«Я скликав вас сюди сьогодні, перш за все, аби перед моїм кабінетом та грецьким народом взяти повну політичну відповідальність за цю трагедію», — сказав глава уряду.

Ципрас додав, що уряд продовжить роботу над ліквідацією пожеж та вдруге сказав, що вбачає підпал причиною цих пожеж.

27 липня стало відомо, що у Греції внаслідок масштабних лісових пожеж загинули вже 87 людей, ще 62 потрапили до лікарень.

Грецька влада має «серйозні підстави» вважати, що причиною масштабних лісових пожеж поблизу Афін могли бути підпали.

Пожежі у Греції почалися 23 липня, відразу у двох районах неподалік Афін. Станом на 26 липня повідомлялося про 85 загиблих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Греція у вогні: як відпочинковий рай став справжнім пеклом

24 липня до українського консула у Греції звернулися восьмеро українців з проханням допомогти їм переїхати з міста Кінета до Афін через лісові пожежі. 25 липня восьмеро українців, які просили про допомогу, переїхали до Афін.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна готова надати Греції необхідну допомогу у зв'язку з пожежами.

За попередньою інформацією серед постраждалих унаслідок лісових пожеж у Греції немає українців.

Поділитись: