Світ

Уряд продовжить переслідувати бойовиків ЕТА — прем'єр Іспанії

4 травня, 2018 10:04
Світ/Уряд продовжить переслідувати бойовиків ЕТА — прем'єр Іспанії
Зберегти
Вигляд
Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой заявив, що уряд Іспанії не залишить безкарною діяльність бойовиків сепаратистського угрупування басків ЕТА, які 5 травня оголосили про припинення своєї діяльності.

Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой заявив, що уряд Іспанії не залишить безкарною діяльність бойовиків сепаратистської організації басків ЕТА, які 5 травня оголосили про припинення своєї діяльності. 

Про це повідомляє Reuters.

«ЕТА може не плекати надій щодо безкарності її злочинів. Вона може оголосити про своє зникнення, але її злочини не зникнуть, як і наші спроби зловити і покарати їх (бойовиків — ред)», — заявив Рахой.

Також Рахой заявив, що вся діяльність організації була провальної з самого початку. 

Нагадаємо, 5 травня сепаратистська організація басків ЕТА оголосила, що «завершає свій історичний цикл і припиняє свою діяльність» після майже 60 річної збройної боротьби. 

Раніше  ЕТА попросила вибачення у своїх жертв. За час своєї діяльності бойовики ЕТА вбили понад 800 людей та поранили декілька тисяч.

ЕТА (Euskadi ta Askatasuna, в перекладі «Баскська батьківщина та свобода») — це сепаратиська організація, яка виникла в 1959 році. Метою організації було від'єднання регіону Країна Басків від Іспанії.

Організація використовувала методи збройної боротьби задля досягнення власних політичних цілей. У 2011 році ЕТА оголосила про припинення активної діяльності.

Пов`язані новини