УКРАЇНА

Прем'єр Гройсман відсторонив виконувача обов'язків глави Держгеокадастру

24 жовтня, 2017 17:49
УКРАЇНА/Прем'єр Гройсман відсторонив виконувача обов'язків глави Держгеокадастру
Зберегти
Вигляд
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що відстороняє Олега Цвяха від виконання обов'язків голови Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що відстороняє Олега Цвяха від виконання обов’язків голови Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру.

Про це Гройсман повідомив під час засідання Ради розвитку регіонів у Києві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Пане Цвях, із даної хвилини ви відсторонені від виконання обов’язків. Завтра я звернусь до Генпрокуратури, Національного антикорупційного бюро, відкрити проти вас справу, проти всіх ваших керівників райуправлінь, розслідувати. І будете сидіти», — заявив прем’єр.

Він закликав представників місцевої влади до кінця дня надати інформацію про «смотрящих».

«Шановні колеги, які аплодували, я чекаю від вас сьогодні до кінця дня конкретні факти, конкретні прізвища тих, хто є «смотрящим» у ваших районах та областях», — наголосив він.

Видання зазначає, що таке рішення прем’єр ухвалив після звернення до президента глави Васильківської райадміністрації Дніпропетровської області Сергія Литвинова з проханням прибрати київських «смотрящих» Держгеокадастру з регіонів.

У вересні в Запоріжжі ветерани АТО заблокували будівлю управління Держгеокадастру, вимагаючи припинити блокування виділення земельних паїв, гарантованих їм за законом.

Цвях призначений на посаду в.о. глави Держгеокадастру в липні 2016 року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини