Адміністрація Лондона передала в правоохоронні органи інформацію про можливе зловживання владою з боку нинішнього прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона у той час, коли він обіймав посаду міського голови столиці Об’єднаного Королівства.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Так, правоохоронці цікавляться зв’язком Джонсона з підприємницею Дженніфер Аркур із США. Фірми, пов’язані з Аркур, ймовірно отримали субсидії в розмірі понад 125 тисяч фунтів стерлінгів із бюджету Лондона.

Також повідомляється, що Джонсон неодноразово відвідував лондонську квартиру Аркур, яка називала його «одним зі своїх кращих друзів». А також він був главою відомства з контролю діяльності служби столичної поліції.

Наразі правоохоронці перевіряють, чи є підстави для відкриття повномасштабного розслідування.

Нагадаємо, 23 липня Джонсон виграв внутрішньопартійні вибори у глава МЗС Джеремі Ханта і став 77-м прем'єром Сполученого Королівства.

На наступний день, 24 липня, Королева Єлизавета II традиційно призначила лідера Консервативної партії Великої Британії Бориса Джонсона главою британського уряду.

Джонсон пообіцяв укласти нову угоду про Brexit, яка дозволить Сполученому Королівству бути «чудовими партнерами» з країнами Євросоюзу, на основі вільної торгівлі та двосторонньої підтримки.

Британія визначилась із новим лідером Консервативної партії та водночас прем’єр-міністром. Ім’я наступника Терези Мей — Бориса Джонсона, офіційно оголосили пообіді 23 липня. І таке рішення нікого не здивувало. Джонсон обійшов свого основного конкурента, чинного міністра закордонних справ Джеремі Ганта. Йому пророкували перемогу від початку прем’єрських перегонів, на підтримку кандидатури Джонсона виступав навіть американський президент Дональд Трамп. Хто такий Борис Джонсон і чого чекати від нього Великій Британії? Читайте у матеріалі Громадського.

Поділитись: