Світ

Прем’єра Чехії, який вивіз сина в анексований Крим через корупційний скандал, закликали піти у відставку

Novinky
Світ/Прем’єра Чехії, який вивіз сина в анексований Крим через корупційний скандал, закликали піти у відставку
Зберегти
Вигляд

Сенат парламенту Чеської Республіки схвалив рішення закликати прем’єр-міністра країни Андрея Бабіша піти у відставку. Бабіш — центральна фігура у корупційній справі про компанію «Гніздо лелеки». На думку сенаторів, це неприпустимо, аби Бабіш очолював уряд у світлі останніх подій, пише видання Novinky.

13 листопада видання Seznam опублікувало документальний фільм, у якому син прем'єра Чехії Андрея Бабіша стверджує, що батько примусово запроторив його в окупований Росією Крим, аби той мовчав про фінансові махінації батька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Або в палату, або в Крим: чеський прем’єр «викрав» власного сина, щоб той мовчав про його махінації

Більше половини чехів вірять, що прем’єр країни намагається приховати свою причетність до справи «Гнізда лелеки». Відповідне опитування провела агенція Median: 54% опитаних чехів вважають, що сина Бабіша вивезли у 2017 році до Криму для того, щоб він не свідчив проти батька. Раніше прем’єр заявив, що його син перебував на півострові добровільно. Крім цього, 50% чехів вірять, що Бабіш-молодший не знав, що він підписував, коли підписав документи пов’язані з цією справою. 57% респондентів вірять, що прем’єр намагається зробити усе для того, щоб його родина не свідчила у справі «Гнізда лелеки».

Пов`язані новини